Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 00:26

Урок народознавства

Бібліотекарем школи Андрощук Ольгою Василівною, бібліотекарем Балакліївської сільської бібліотеки філії Ісаєнко Лідією Іванівною та учнями, 16 січня у школі був проведений театрелізований урок народознавства для учнів 2-8 класів.

На цьому уроці були господар і господиня (Андрощук О.В., Андрощук В.Я), які приймали колядників та щедрувальників. Були тут і козовод, і коза, і щедрувальниці, які дуже гарно щедрували, і посівальник. Бібліотекарі розповіли дітям про виникнення і святкування різдвяних свят, на закінчення була проведена вікторина присвячена новорічним святам. господарі, як і потрібно, пригостили учасників дійства ласощами (яблуками, горіхами, цукерками).

Школярі з цікавістю і уважністю слухали і спостерігали, що відбувалося на уроці.

Категорія: Шкільні новини | (16.01.2014)
Переглядів: 595 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0