Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.07.2019, 02:05

Балакліївський НВК

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Комунальний заклад Балакліївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» розміщений в будівлі 1973 року побудови, загальною площею 1296 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 192 учні (ЗНЗ: 96).

Заклад розташований за адресою: вул. Центральна, 2 с. Балаклія, Великобагачанського району, Полтавської області. НВК знаходиться у комунальній власності. Стан будівлі – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів по НВК складає 7 учнів.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту Балакліївського навчально-виховного комплексу Білоцерківської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області, затвердженого відповідно до рішення вісімнадцятої сесії сьомого скликання Білоцерківської сільської ради від 11.07.2017 року.

Територія закладу становить 0,5 га, частково огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огороджена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Для реалізації навчально-виховного процесу в НВК наявні 3 класні кімнати та 6 навчальних кабінетів, 1 спортивна зала, актова зала, їдальня на 48 посадочних місць, дитячий ігровий майданчик.

З 9 навчальних приміщень 3 використовується для навчання учнів початкової школи, 6 – для навчання учнів 5-9 класів. У закладі наявні:
• 1 кабінет української мови та літератури;
• 1 кабінет зарубіжної літератури;
• 1 кабінет фізики та математики;
• 1 кабінет історії та географії;
• 1 кабінет біології та хімії;
• 1 кабінет інформатики.

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет директора, 1 приміщення технічного персоналу, роздягальня для учнів на уроках з фізичної культури.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах; шафами у кожному навчальному кабінеті; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.

У закладі працює один кабінет інформатики. У даному кабінеті встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (5) з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінет інформатики відповідає вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

Члени адміністрації використовують 1 ноутбук. У школі працює точка доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Zeus» зі швидкістю 20 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Білоцерківської сільської ради, іншими загальноосвітніми закладами.


Електронна адреса закладу: balakschool@meta.ua
Сайт закладу: https://balak-school.at.ua

Основними напрямками діяльності комунального закладу Балакліївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення НВК; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація навчально-виховного процесу в НВК; моніторинг якості освіти; розвиток шкільної медіатеки, медіаосвіти, віртуальної бібліотеки; розширення локальної мережі школи, участь в інтернет - проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять. На першому поверсі закладу розміщено:

• куточок з охорони праці;
• інформаційно-довідковий куточок з Цивільного захисту;
• виставка малюнків учнів «Казкове дитинство»;
• інформаційний стенд.

На другому поверсі закладу розміщено:
• стенд з історії школи;
• інформаційні стенди «Школа – простір життя дитини»,
• стенди «Ми – майбутнє твоє, Україно», «Сузір’я переможців».
В учительській оформлені інформаційні стенди.

У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має кімнату видачі та зберігання літератури.

Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2017 року нараховує 4817 екземпляр, у тому числі 1395 підручників. Мовний склад основного бібліотечного фонду:
• книги українською мовою – 75%;
• книги російською мовою – 20%;
• книги англійською мовою – 5%.
Забезпечення учнів підручниками складає 100%.
Зазначена навчально-методична та довідкова література використовується за призначенням.

У закладі є 2 внутрішніх туалети. (1 туалет - ДНЗ, 1 туалет – ЗОШ І-ІІ ступенів). Якість ремонту вбиралень – достатня.

З 2016 року адміністрацією школи розроблено та реалізовано програму по проведенню капітальних, поточних ремонтів шкільного приміщення, обладнання та естетичного оформлення закладу.

У НВК проведено організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, влучно підібрано кольорову гаму.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності Білоцерківської сільської ради (об’єднаної територіальної громади), знаходиться на балансі закладу та належить йому на правах оперативного управління.

Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту

Балакіївський НВК © 2019