Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 10:43

Свято Нового року

І семестр у нашій школі завершився святом Нового року. Діти з нетерпінням чекали на це чудове свято, адже кожна дитина прийшла в гарному новорічному костюмі.

Свято Нового року

Новорічний сценарій, який готували вчителька початкових класів - Луць Любов Петрівна та вчителька музики - Завацька Олена Миколаївна був досить цікавий і змістовний.

Всі школярі приймали участь у цьому святкуванні, тут лунали пісні, які виконували учні всіх класів, завітала сюди також нечиста сила, гидота. Прибігли до ялиночки звірята з лісу (учні 3 класу), була тут і качечка з каченятами.

Свято Нового року

І звичайно ж до дітей завітали дід Мороз та його внучка Снігурочка, які принесли подарунки для дітей. Найменшенькі глядачі, діти з дитсадка "Малятко", розповідали діду Морозу вірші за які отримували цукерки.

Свято Нового року

Всі діти отримали призи за свої чудові новорічні костюми.

Свято Нового року

За таке чудове свято педагогічний колектив, учні та батьки вдячні спонсорам - Кордубану Юрію Володимировичу, Катруші Ользі Іванівні, Геращенку Віктору Пилиповичу.

Категорія: Шкільні новини | (16.01.2014)
Переглядів: 1073 | Рейтинг: 0.0/0