Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 12.05.2024, 16:46

ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВІНОК У БАЛАКЛІЇВСЬКОМУ НВК
25 травня 2018 року для учнів та випускників Балакліївського навчально-виховного комплексу пролунав останній дзвінок. Останній дзвоник – традиційне свято і дуже зворушливе, оскільки є символічним закінченням важливого етапу у житті випускників НВК. Урочиста лінійка розпочалася з вітальних слів директора закладу Луць Любові Петрівни, вручення подяк та грамот школярам за переможні місця у олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях. В.о.старости села Вільховий Анатолій Васильович та депутат районної ради Пипко Олександр Миколайович прийшли привітати учнів та батьків зі святом. Цього навчального року у нашому НВК випускників четвертокласників – 8, а дев’ятикласників – 6. Попереду в учнів 9 класу ще іспити, випускний бал та перші важливі кроки у дорогу майбутнього.

Останній дзвоник, добре його чути,

Але у скронях сум чомусь у всіх,

Бо шкільні роки учням не забути,

Бо не забув ніхто шкільних ще днів.

Категорія: Шкільні новини | (25.05.2018)
Переглядів: 369 | Рейтинг: 0.0/0