Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 19:32

Пошуковий загін "Джерела"

За час існування загону зібрано багатий краєзнавчий матеріал: історія та фольклор села Балаклії, відомості про народні промисли, створено літературно-меморіальну кімнату А.І.Костенка - письменника, уродженця нашого села. Загін неодноразово ставав переможцем обласних та районних етапів різноманітних туристсько-краєзнавчих акцій, конкурсів та експедицій.

Останні два роки пошуковці працювали над дослідницькою роботою "Остарбайтери села Балаклії - жертви Другої світової війни". Частину цієї роботи, а саме інтерв'ю з колишніми свідками війни, було використано для участі в обласному конкурсі для студентської та шкільної молоді «Пам'ять єднає покоління», ініційований Полтавською обласною організацією Національної спілки письменників України. За результатами конкурсу загін «Джерела» став одним із його переможців у номінації «Дослідження».

На нагородження, яке відбулося 13 грудня 2013 року в кімнаті-музеї Раїси Кириченко при Полтавському державному педагогічному університеті , були делеговані члени пошукового загону «Джерела» - учениці 8 класу Павлик Іра та Ісаєнко Маринка.

Під час нагородження дівчата представили основні положення дослідження «Остарбайтери села Балаклії», розповіли про свій особистий внесок та розуміння проблеми. Переможцем у номінації «Літературний твір» стала учениця Устивицької школи, дипломи за участь у цій номінації отримали також учні Остап’євської та Великобагачанської шкіл.

Учасники конкурсу – вчителі та учні Великобагачанського району

Категорія: Шкільні новини | (28.12.2013)
Переглядів: 741 | Рейтинг: 0.0/0