Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 04:27

ПИШАЄМОСЯ УСПІХАМИ НАШИХ ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ

У світі настільки все пов’язане, що одне явище спричиняє появу іншого. Якщо є плід, то, звичайно, є і дерево, на якому воно виросло. Школа – це дерево, на гілках якого ростуть плоди науки – учні, які живляться мудрістю вчителів, а, виростаючи, стають справжніми особистостями, громадянами своєї держави.

Любов до науки, наполегливість, захоплення та бажання вчитися і пізнавати все нові й нові грані улюбленого предмета – все це притаманне переможцю ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії та ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у відділенні історії, секції історичне краєзнавство учневі 9 класу Овчаренку Едуарду, який посів почесне ІІ місце в обох конкурсах області.

Ми щиро дякуємо тим, хто своєю працею, розумом, постійною підтримкою допомагають підніматися на вершину слави нашим талановитим дітям, це – вчитель історії Андрощук Віктор Якович та вчитель зарубіжної літератури Лиходід Валентина Петрівна . Дорогі наші діти та вчителі-наставники!

Бажаємо Вам подальших звершень, нових перемог, успіхів у всіх творчих починаннях!

Категорія: Шкільні новини | (12.02.2018)
Переглядів: 448 | Рейтинг: 0.0/0