Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 15:27

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ У ШКОЛІ

22 січня 1919 року у місті Києві, на Софіївській площі, було проголошено Акт Соборності українських земель. Століттями розірваний український народ возз’єднався на своїй землі в єдиній українській державі. Державне існування України стало історичним фактом.

У рамках відзначення Дня Соборності України у нашій школі були проведені різноманітні заходи: тематичний флешмоб «Єднання заради Незалежності» тканину синього кольору (СХІД) з’єднали з тканиною жовтого кольору (ЗАХІД) і в результаті отримали державний прапор України, інформаційна лінійка «Соборність України – історія і сучасність», по закінченню свята вчителі та учні школи створили «живий ланцюг» як символ духовної єдності українців, як запоруку існування єдиної, Соборної України.

Особливо цікаво відбулися бесіди з учнями 2-4 класів «Я – громадянин України», «Я люблю свою країну», на яких учні згадали історію країни та рідного села. Гідне відзначення державного свята – Дня Соборності та Свободи України – сприяє зміцненню єдності людей навколо ідеї соборної української держави, має велике значення для патріотичного та духовного виховання молоді. Віримо, що наші вихованці стануть справжніми патріотами держави, ім’я якій – Україна!

В день соборності та злуки,

З заходу на схід.

Всі візьмемося за руки

Бо один ми рід.